O nas

POL-AR serwis – agencja opiekunek Warszawa

POL-AR serwis Warszawa to agencja opiekunek, która świadczy usługi opiekuńcze przede wszystkim dla osób starszych, chorych oraz niepełnosprawnych, wymagających godzinowej, dziennej, a czasem także całodobowej opieki. Działamy na terenie całej Warszawy.

Jesteśmy po to, by wspierać Ciebie i Twoją rodzinę w często trudnych obowiązkach. Nasze usługi opiekuńcze to stały i bliski kontakt z rodziną. Poczucie bezpieczeństwa związane z przebywaniem w przyjaznym, znanym otoczeniu są dla osoby starszej bardzo ważne zwłaszcza wtedy, gdy z powodu choroby czy nagłego pogorszenia zdrowia potrzebuje ona wsparcia innych, nie może niezależnie funkcjonować i wymaga pomocy w codziennych czynnościach.

Zdajemy sobie sprawę, że dla osób zainteresowanych naszą ofertą najważniejszą kwestią jest szczęście ich najbliższych, dlatego każdego pacjenta traktujemy wyjątkowo, każdy jest dla nas tak samo ważny i każdemu służymy pomocą, gdy tylko nas potrzebuje.

Dzięki temu zyskasz czas na realizację swoich zawodowych i osobistych planów. Zachowasz także dobre rodzinne relacje, a przekazując nam znaczną część obowiązków związanych z pielęgnacją bliskiej Ci osoby, dasz jej poczucie jeszcze większej życiowej niezależności, a przez to więcej wiary w siebie.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją do niesienia pomocy innym. Zapewniamy wszystkim osobom, które potrzebują wsparcia, doświadczonych i profesjonalnych opiekunów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji najwyższej jakości opieki domowej.

Schemat naszego działania

Skontaktuj się z nami lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy

Spotykamy się w domu pacjenta i na miejscu omawiamy warunki współpracy

Ty decydujesz czy podpiszemy umowę

Organizujemy profesjonalną opiekę i pomoc domową dla bliskiej Tobie osobie.

Daj sobie pomóc i otrzymaj Wsparcie dla Twojej Rodziny.