Międzynarodowa 37/31

03-939 Warszawa, Polska

Pn.-Pt. - 08:00 - 18:00

O nas

POL-AR serwis Warszawa świadczy usługi opiekuńcze na wysokim poziomie dla osób starszych, przewlekle chorych i osób z niepełnosprawnościami. Jesteśmy po to, by wspierać Ciebie i Twoją rodzinę w często trudnych obowiązkach.

Nasze usługi opiekuńcze to stały i bliski kontakt z rodziną, poczucie bezpieczeństwa związane z przebywaniem w przyjaznym, znanym otoczeniu są dla osoby starszej bardzo ważne. Zwłaszcza wtedy, gdy z powodu choroby czy nagłego pogorszenia zdrowia potrzebuje ona wsparcia innych, nie może niezależnie funkcjonować i wymaga pomocy w codziennych czynnościach. 

W POL-AR serwis Warszawa zdajemy sobie sprawę, że dla osób zainteresowanych naszą ofertą najważniejszą kwestią jest szczęście ich najbliższych, dlatego każdego pacjenta traktujemy wyjątkowo, każdy jest dla nas tak samo ważny i każdemu służymy pomocą, gdy tylko nas potrzebuje.

Dzięki temu zyskasz czas na realizację swoich zawodowych i prywatnych planów. Zachowasz dobre rodzinne relacje, a przekazując nam znaczną część obowiązków związanych z pielęgnacją bliskiej Ci osoby, dasz jej poczucie jeszcze większej życiowej niezależności, a przez to więcej wiary w siebie.

POL-AR serwis Warszawa – nasz Zespół tworzą ludzie z pasją do niesienia pomocy innym. Zapewniamy wszystkim osobom, które potrzebują wsparcia doświadczonych opiekunów, lekarzy i pielęgniarek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji najwyższej jakości opieki domowej.

Schemat naszego działania:

Skontaktuj się z nami lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy  → Spotykamy się w domu pacjenta

i omawiamy warunki współpracy  → Ty decydujesz czy podpiszemy umowę  ↔ Organizujemy profesjonalną opiekę

i pomoc domową dla bliskiej Tobie osobie  ↔  Daj Sobie pomóc i otrzymaj Wsparcie dla Twojej Rodziny

Skontaktuj się z nami

Przedstawimy szczegóły naszej usługi +48 503 771 378