Międzynarodowa 37/31

03-939 Warszawa, Polska

Pn.-Pt. - 08:00 - 18:00

Opiekunka do osoby starszej – Warszawa

Opiekunka do osoby starszej – Warszawa

Firma POL-AR serwis Warszawa specjalizuje się w zapewnianiu swoim podopiecznym, w tym osobom starszym, profesjonalnej opieki. Dzięki dużemu doświadczeniu w zakresie usług opiekuńczych, od wielu lat pomagamy znajdować profesjonalne opiekunki do osób starszych, które wykonują swoje obowiązki na naprawdę wysokie poziomy. Opiekunka do osoby starszej w mieście Warszawa to osoba, która powinna posiadać dobre podejście do ludzi, być cierpliwa i posiadać doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku, które często nie są już w pełni samodzielne i wymagają specjalnego traktowania. Profesjonalna opiekunka powinna także posiadać odpowiednie przeszkolenie medyczne, w tym z udzielania pierwszej pomocy, dzięki czemu może odpowiednio szybko zareagować na niepokojące objawy zdrowotne podopiecznych, a także, w razie konieczności, udzielić niezbędnej pomocy. Dobra znajomość kwestii medycznych ma szczególne znaczenie w przypadku opiekunek, które pracują z osobami przewlekle chorymi i wymagającymi stałego leczenia farmakologicznego.

Opiekunka do osoby starszej w mieście Warszawa – cena

Opiekunka do osoby starszej w mieście Warszawa – jaka jest cena tego typu usługi? Zależy to od wielu czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę wymiar godzin czasu pracy. Z niższym kosztem muszą liczyć się osoby, które decydują się na opiekę w wymiarze kilku godzin dziennie, która polega przede wszystkim na wsparciu osoby starszej w podstawowych czynnościach, takich jak codzienna toaleta, zażywanie leków czy też przygotowywanie posiłków. Z wyższym kosztem należy liczyć się także w przypadku zatrudnienia opiekunki, która posiada przeszkolenie medyczne i może wesprzeć podopiecznego również w codziennej rehabilitacji. Podobnie ma się sprawa przy zatrudnianiu opiekunki, również w sytuacji, kiedy konieczne będzie jej zamieszkanie w domu podopiecznego i dyspozycyjność przez całą dobę.

Opiekunka z Ukrainy – Warszawa

Firma POL-AR serwis specjalizuje się także w zatrudnianiu opiekunek do osób starszych z zagranicy, w tym także Ukrainy. Opiekunka z Ukrainy – Warszawa to dobre rozwiązanie dla osób, którym zależy naw wysokiej jakości pracy, dobrym podejściu do podopiecznych w podeszłym wieku oraz zaangażowaniu w wykonywane obowiązki. Opiekunki z Ukrainy są cenione w Polsce ze względu na profesjonalizm i chętnie zatrudniane do opieki nad osobami starszymi, również tymi wymagającymi stałej pomocy i rehabilitacji. Firma POL-AR serwis zajmuje się kompleksową obsługa tego rodzaju kontraktów, pomagając w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do legalnego zatrudnienia opiekunki z Ukrainy na terenie Polski oraz weryfikując kompetencje, a także referencje poszczególnych kandydatek do pracy. Warto skorzystać z tej usługi, zwłaszcza jeżeli zależy nam na wysokiej jakości opieki nad osobami starszymi.